O NÁS

Jsme advokátní kancelář poskytující generelní advokátní praxi. Nabízíme vám kvalitní a komplexní právní služby uzpůsobené vašim individuálním potřebám a co nejefektivnějšímu hájení vašich práv. Poskytneme vám právní služby v oblasti práva občanského, rodinného, obchodního, trestního, pracovního, ústavního i správního. Sepíšeme pro vás smlouvu, provedeme právní rozbor, doporučíme nejvhodnější právní řešení, budeme vás zastupovat u soudu. Budeme hájit vaše zájmy ve všech oblastech práva. To vše za rozumnou odměnu. Nevěříte? Přijďte si nás vyzkoušet. Za první poradu s klientem nic neúčtujeme. Právní služby poskytujeme po celé České republice a bude-li to potřebné, přijedeme za vámi. Záleží nám na spokojeném klientovi, proto poskytujeme právní služby na té nejvyšší úrovni a zároveň tak, aby byly dosažitelné pro všechny bez rozdílu. Na prvním místě jste pro nás vy, naši klienti. Pokud se rozhodnete tu velmi často klikatou cestu právem absolvovat právě s naší pomocí, volejte, pište, přijďte. Jsme tu od toho, abysme vám na této cestě pomohli.

POTŘEBUJETE ODBORNOU KONZULTACI?

kontaktujte nás
Mgr. Tereza Bártová

Mgr. Tereza Bártová

Mgr. Bc. Patrik Frk

Mgr. Bc. Patrik Frk

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE

Česká advokátní komora byla dne 5. 2. 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů. Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.

CENÍK

– cena právní služby vychází standardně z advokátního tarifu (vyhláška č. 177/1996 Sb., v platném znění).
– cenu právní služby je možné dohodnout i smluvně, a to buď jako sazbu hodinovou nebo jako paušální částku za určitou právní službu či soubor služeb. Výše smluvní odměny se odvíjí zejména od složitosti daného případu.